View Single Post
Staro 16.01.2023., 10:13   #14
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 964
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
AX73 je još "jača" zvjerka ali mislim da nema smisla jer je razlika u wifi dijelu kojega nećeš ni koristiti.
Navedeni nemaju fail backup, to ipak spada pod business modele.
jel ima neka preporuka za takav modem sa fail sistemom?

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Samo za info, ponekad nije problem u samom routeru nego u njegovom naponskom adapteru. Imao sam par puta situaciju kada gašenje routera nije riješilo problem, ali je čupanje adaptera iz utičnice riješilo. Ne znam imaju li ti adapteri ikakvu zaštitu/blokadu, oč
ito ih čupanje iz utičnice resetira u normalno radno stanje.
ja sam tu uvijek old skul, čupam kabel za napajanje iz routera, ništa on off
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova

prije 2 tjedna sam imao slične simptome -rešenje je bilo izlazak tehničara mjerenje signala direktno na optičkom kablu prije onta bio je preslab signal, nakon 4-5 dana podigli jačinu signala na t-comovoj centrali i od onda sve ok,
kod mene je a1 preko tcom optičke infre,
simptomi su bili prekidi od par sekundi,sve je kasnilo,otvaranje stranica je ponekad odlazilo u prazno, logiranje na stranice je znalo trajat i par minuta, u logu routera se ništa od toga vidjelo nije, pa je bilo problema sa prijavom kvara,

trajalo je 5 dana zbog komunikacije a1-t-com.
Nama ne kasni, ali smo primjetili kod loada pojedini stranica tipa g-suite da nam zna ići usporeno.
Greška sa otvaranjem stranice se javi svako toliko, ne čini mi se toliko često inače, a sada je u 45 minuta tri puta se javila.
Mislim da ću zvati t com da mi provjere brzinu veze, jer preko speedtesta ispada znatno manje od deklariranih 100~100.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 19.01.2023. u 16:37.
Colop je offline   Reply With Quote