View Single Post
Staro 14.01.2023., 18:14   #892
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
A ono, ima svakakvih hobija. Znam gro njih koji potroše po 3-4k € na bicikl. Kao da onaj od 1k već nije dovoljno dobar. Ima bezbroj primjera. Sve je u psihološkim granicama
Jasno, svaki hobi košta,a realno nije nužan, a pare su tu i tako da se troše

Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Ali nisi ti rekao da je BMW ugodniji od Škode nego da nakon BMW-a nema povratka na staru dobru Škodicu
Ali malo sam već umoran od tih rasprava, svatko zna što mu treba i svatko zna kako će potrošit svoje manje ili više teško stečene pare.
Nego kad će taj RTX 4060Ti, kako je krenulo bit će negdje u rangu 3070 za dosta više para.
Ne znam jer nisam probao voziti BMW nikada, a možda i bolje da ne probam da ne bi bilo kao sa grafama
100 puta sam već svojoj ženi rekao "Budi sretna što nisam lud za autima ili motorima", dobije sijede čim spomenem neku kombinaciju oko kupnje i prodaje tehnologije, al hebat ga, valjda bude dosadilo i to veselje pa se okrenem pecanju ili lovu, tko zna
Al smo odlutali u Off.
Ne polažem nade previše u te slabije modele, jer iskreno mislio sam da će i ova rtx 4070 ti prešišati rtx 3090 ti kako su i najavljivali, a dobili grafu koja je u rangu obične 3090.
Kako sam negdje prije napisao, vjerojatno 4070 obična bude u rangu obične 3080, a ova 4060 ti kako si rekao bliže 3070...a o cijeni najbolje ni ne razmišljati. O datumima za sada nigdje ništa službeno.
slavonac90 je offline   Reply With Quote