View Single Post
Staro 08.12.2022., 04:36   #97
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,591
mene su 2x zvali i ponudili brzine su iste kao i na 1gb na t-comu, brzine nisu problem,
kašnjenja 1-2 sekunde povremeno, nije ozbiljni problem ali se primjećuje,
upučuje da bi trebao a1 na novom firmwareu proraditi, a i moguće je da treba neko vrijeme da podese sve,

uspoređujući tcom i a1 uslugu na istoj optičkoj niti, osim značajno niže cijene (sa 2 mobitela) 75kn manje, a1 usluga je za nijansu slabija,
velim nije tako da pucaju veze, nego jednostavno na neke adrese duže čekaš da se otvore,
bar kod mene tv radi bolje nego maxtv, uz kritiku jednom i drugom operateru da bi mogli malo po defulu složiti liste programa koji bi bili upotrebljivi većini korisnika, a ne kao sad kad slažeš favoritse gubiš sate.

ukratko dali se isplati preći - po meni osobno da,
dali ima nedostataka - ima ali ne toliko ozbiljnih,
u mjesec dana sam 1 zvao tehničku podršku i recimo u tom trenu su pomogli mada 10 dana kasnije primjećujem da se polako problemčići vraćaju.

speedport od tcoma je bolji router od iskratela u92 čak na nekoj normalnoj udaljenosti 5m od router wifi 6 nije prednost nad ac,
inaće u samom radu to su nijanse, velim zbog kašnjenja od 1 sekunde neću sigurno zvat tehničku podršku pogotovo što nije stalno desi se par puta dnevno.

podesiti sam u routeru ne možeš ništa sve je zaključano osim dns portworvalinga i wifia, čak ni ip adresu routera ne možeš promijeniti sam,
vlan id za ono kaj sam za sad probao rade idi mi dođi mi bar što se televizije tiče,

sutra ću probat zamijenit ga sa asusom pa ćemo vidjeti, ako uspijem iskamačiti ppoe user i pass.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 08.12.2022. u 12:36.
skalar je offline   Reply With Quote