View Single Post
Staro 04.12.2022., 02:21   #7794
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova



Eto nam reklame za Adison iz ljeta 1998. iz PC Playa.

Oni oštrijeg oka će primjeitit ono o čemu sam dječački nostalgično lamentirao par stranica prije,
"30 kn dnevno", što nitko nije potvrdio da se sjeća,
znači ipak nisam tolko zgorenog mozga da bi to izmislio, heheh

(idite na view image da otvori full size, reza je 2000 x 3000.)
Opa! Dokumentirano i arhivirano, puno ti hvala kolega! By the way, nema nikakvog "View Image" na kojeg se može kliknuti, imaš možda sken veće rezolucije?

A evo i našeg "groznog" BTCa u prvom planu, BTC BCD 24X uz naravno Adi MicroScan 4P (zajedno sa njegovim zvučnicima) koji se nalazi ispred mene, na stolu Inače, ovo je starija generacija Adisona, ali ovo budu znali samo frikovi poput mene. Adison case nema "Adison" logo ispisan na poklopcu, a umjesto Win98 spominje se Win95.

Imam skoro SVE sa popisa, osim tipkovnice (skoro sam je kupio ali odustao zbog cijene - mislim 350kn)

Edit
Dobio link na full-size sliku ručnom manipulacijom URLa, puno hvala još jednom!

Inače, gledam specifikacije, i vidim da se spominje Pentium MMX, a ne Pentium II, dok je matična Chaintech 5TDM2 - AT ploča. Ovo ne čudi jer je Adison case univerzalan, može držati AT & ATX ploče kao i njihova napajanja (pa samim time i prekidače)

U stvari, prvi Adison kojeg sam pronašao, i koji je trebao najviše radova je bio konfiguriran upravo za "AT" ploču, imao je čak i standardizirani ATX cutout/plehić za AT tipkovnicu.

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 04.12.2022. u 02:38.
  Reply With Quote