View Single Post
Staro 15.11.2022., 19:57   #16
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
Citiraj:
Autor D00D Pregled postova
Super Hang on (pravi motor za jahat, videoteka Lotus u Klaicevoj)
E' vidis, bas tako je koncipirana podmornica, poput motora. Jasno, puno sire sjediste, zatvoreno unutar kabine, ali koncepijom jako slicno, sjedalo, kontrola, ekran. Isti kut, isti nacin, samo drugacija igra.

Citiraj:
Autor D00D Pregled postova
Igra je originalno napravljena za arcade i portana na sve zivo. Arcade verzija naravno daleko najbolje izgleda.
Moram priznati, da nisam znao. Upoznao sam je na ZX-u i C64-ki. I jel po sjecanju, istog redosljeda nivoa kao na ZX/C64/CPC? Bas me zanima vidjeti kako izgleda na arkadi u grafickom smislu i zvukom.

Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ovo što je kolega iznad rekao. Jedna od igara koja me frustrirala koliko sam je loše igrao Pang, SuperPang i 1943, njih sam doktorirao
Kad sam stavio poveznicu na C64 verziju, upravo me sjetila, koliko je scrolanje, te sama grafika bila ljepsa na ZX verziji!

C64 , jasno, pere pod sa Synth/zvuka stranom zvuka. ZX je usporedbom autistican zvukom u samoj igri, gdje osim genercikih piezoidnih beepova, nema ista. Ai jednostavno je preciznija grafika. Pixel "cevapi" na C64 katkad idu na zivce kad se sjetim

Frajer ga na videu prolazi kao je POKE-irao besmrtnost, ali zbilja rutinski prolazi. Kao sto i danas mogu proci Defender of the Crown ili Minera, ali da, GnG je bila zmijolika, em zombiji, em pticurine, pa onaj nesretni demon koji leti pred kraj nivoa, sto puta te upropasti, pa te demotivira da ides dalje.

Na kojoj si ga platformi igrao?
Visage je offline   Reply With Quote