View Single Post
Staro 14.11.2022., 14:24   #5046
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,752
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
686kn ako sam dobro vidio. A koja je inace cijena (cca 1600kn?)? I šta ako se neda bog pokvari? Di se to šalje?

I jel se ima kakav trošak na carini?
To je cijena koju platiš. Za heart rate nisam našao nikakve podatke, prije je bio lag u pitanju, ne netočnost, nemam info jesu li popravili.

Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
t-rex pro je 900 kn na bazaru ...
Ekran na Stratosu 3 je non-stop uključen, ima 4 Gb memorije za glazbu.

Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Imas rex 2 za 1250kn i 5% na gotovinu. Nema ga za manje, zasad. A pro se da nac i za manje od tog (mislim da sam vidio) al ne mogu sad nac
Da, s time da opet doživljavam T-Rex Pro i 2 kao slabiji od Stratosa 3, razlika je interna memorija i WiFi za početak.

https://www.gadgetsnow.com/compare-s...zfit-T-Rex-Pro

Inače, kad isprobaš sat s translucentnim ekranom koji je uključen cijelo vrijeme, teško se priviknuti na okljaštrene informacije ili ugašen ekran na AMOLED satu.
Za one koji ne znaju, translucentni ekrani troše jako malo energije dok rade i izgled lica sata (watchface) je isti cijelo vrijeme, sa svim informacijama koje lice sata sadrži. Kod AMOLED satova lice sata je super šareno i krcato informacijama dok je sat uključen i dok ga koristite, a onda prelazi u mod uštede energije i ekran se isključi ili ima samo neke osnovne informacije što je i nepraktično i teško upotrebljivo.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 14.11.2022. u 14:35.
Sinac je offline   Reply With Quote