View Single Post
Staro 08.11.2022., 05:17   #438
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,490
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mda, meni zenhajzerice stekaju kada se naslonim na kauc i xbox gamepad prekida kada dignem noge na kauc (noge budu izmedju gamepada i shielda). Shield stoji na komodi ispod tv-a na 3-4m od kauca. Kad bolje razmislim, taj box je setao od jednog do drugog kraja komode, u polici, na ploci, na zvucnicima, micao sam sve oko njega... Mijenjao hdmi kabel, usb kablove od dac-a, postavke usb portova. Onak, sve sto mozes napraviti u 2 godine posjedovanja boxa.

Ziva tlaka kada igramo overcooked s dva gamepada, pa ga onaj drugi drzi medju nogama pa mu steka jer covjek ne zna... bas jadan user experience.

S druge strane, iste sluske na laptopu koristim u cijelih 50 m2 i 3 prostorije (da, cak i dok serem, iza 2 zida), a gamepad na pc-u nikada nije zastekao otkad pamtim. I laptop i komp su mi zabijeni u kut sobe ispod stola, onak, dosta nepovoljna lokacija.

Imam shield 2019 pro koji ima dodatnu plocicu za antenu. Provjerio sam i je li kabel uopce spojen na maticnu plocu, otvorio sam ga, morao sam
Javim se ja kada i ako zalemim tu antenu. Koliko sam skužio ta solucija je puno jača od original nV riješenja.

EDIT 13.11.:
Za sada dopisivanje sa nV supportom izgleda pozitivno, na zadnjem koraku sam, sada samo moram vidjet hoće li me otpiliti jer sam Shield kupio 2018-e:

Hello,

Thank you for your update.

As the controller works fine with the bluetooth, not sure if it is actually an issue with the SHIELD TV itself. If the issue is with the bluetooth antenna, then even the game controller will not connect fine with the SHIELD. However, as you are experiencing issue with multiple devices, we will go ahead check for a replacement option.

To proceed with the replacement request; please provide us with the details below:

1. Please attach the copy of the product purchase receipt – capturing the date and the place of purchase.
2. Please attach the picture of the part number and serial number from the packaging box or from the item itself.
3. Please share the Mailing address (address where you currently reside/where the item needs to be shipped)

Note: No PO/APO box address or shipping company/logistics address is accepted for RMA

Full Name:

“Ship to”:
Street Address:
City:
State:
Zip Code/Postal Code:
Country:

Phone#:

Serial number:
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 13.11.2022. u 06:17.
Disco je online   Reply With Quote