View Single Post
Staro 07.11.2022., 21:35   #70
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova

Osobenost kategorije koju sam opisao, vlasnika koji se indentitetski stapaju s objektom kupovine, posebno ako je statusne kategorije, svi imaju zajednicku vrlinu: Izuzetno kratko strpljenje za saslusati drugu stranu.

Jer izvori njihovog info napajanja su jednosmjerni, nema revizije. Ako se ne slazes s istima, odmah im pocinjes biti odbojan, jer zasto bi te slusali, kad su iskljucivo okruzeni, onima koji misle kao oni? Ako su jos u grupi, ili statusno visem razredu privilegija, onda nece dvojiti da te dehumaniziraju kao osobu, jer nisi naprednog razmisljanja, kojeg oni crpe u svakoj pori dnevnog informiranja.
jest da je s teme o autima ali covjek je sve dobro napisao a i vrijedi ovdje isto, pa stavljam quote

nemam nista protiv dan kuchena, ali MDF je MDF a iveral je iveral - bitno je tko radi s materijalom

buduci punac mi je stolar, vrhunski.. moze napraviti i kuhinju i od 100k kuna i od 10k kn, a dan kuchen moze biti premium koliko god hoce kad jedno 30% cijene platis ime i mislis si da si super i kewl


stolari dobro naplate posao, isto kao i mi za isntalaciju winsa 200kn pa je kao puno ljudima.. evo rodjo, uzmi i napravi si, iskreno volio bi da znam.. a znanje se naplacuje
John Creasy je offline   Reply With Quote