View Single Post
Staro 07.11.2022., 20:15   #69
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
A šta ja znam, bar 40k kuna .

Bravo za muža i amatera, ali skrenut ću ti pozornost samo na to da su to slike , kad bi to vidio izbliza, bilo bi ajme

Anegdota; šogi od kuma radi u Elgradu, slaže kuhinje godinama, napravio mom kumu , 30k kuna materijal, velika kuhinja.
Ja sam ti picajzla po prirodi, našao sam 10 grešaka na kuhinji realnih, ne sad neko izmišljanje. Sitno amo, sitno tamo. Sa 3 metra kuhinja izgleda kraj svijeta, a iz bliza o jebote ( meni ). Nisam htio kumu kvariti doživljaj, ali kod mene to ne bi prošlo jbg .

Ne kažem da ovi u DanKuchenu neće sjebat, ali kod frenda su zbog crtice naručivali novu dasku. Platiš ali imaš pravo i srat, i po mom mišljenju su referenca što se tiče kuhinja. Ne najbolje ali neka letvica ajmo reći. Njihove fronte su ipak od mdf-a ak se ne varam, pa možeš dobiti i zaobljene rubove, a ne "sjekirom rezani " iveral.
Sad će neki reći da to ne bi ni htjeli i da je 90 stupnjeva jedina prava mjera, a tak i ja ne bih volio ferrarija jer je neudoban i nizak

Fronte i u Elgradu mogu biti MDF samo se ekipa usere kada vide razliku mdf-a i iverala.
Previse uzdizes DanKuchen, a omalozavas sve ostale.
RainZG je offline   Reply With Quote