View Single Post
Staro 28.10.2022., 21:23   #66
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Par riječi nakon 10 sati igranja MP-a danas xD

Meni jako dobro, performanse s upaljenim DLSS na Quality i većinom sve na maximum imam oko 90 fpsa, tako da ako smanjim neke stvari vjerojatno bude doslo i do 140. (1440p reza). Jednom kad krene game nema padova fpsa.

Sam osjećaj napucavanja, odličan, od kretanja, brzine igre, zvuka, sve je odlicno pogodjeno, TTK za 5, gušt i adrenalin nakon dobrog killa je tu.

Ima buggova, u 10h se srušila igra 3 puta, svaki put na loadingu mape, promjeniš neke stvari u meniju, i ne spreme se, ne znam jel to namjerno ili ne ali za svaki mode igre (sp/coop/mp) se moraju posebno namjestiti kontrole za taj mode
2-3 puta game završi i umjesto da pokaže XP i sve što si otključao, kaže update i restartaj igru..
Malo trzanje dok se učitavaju teksture drugih igrača u lobiju, tu i zvuk trza pa je iritantno, nakon nekog vremena počeo skidat slušalice prije početka svakog gamea..

Uglavnog, za jednog "starijeg" gamera poput mene kojem se ne svidjaju fortnite i slicne igre, ovo je 9/10

edit: e da ak neko igra, nek ne stavlja zadnje drajvere od nvidije, flickering i ucestali crashevi na njima.

Zadnje izmijenjeno od: MadManBD. 28.10.2022. u 21:32.
MadManBD je offline   Reply With Quote