Tema: Automobili
View Single Post
Staro 25.10.2022., 12:57   #64024
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,883
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
ak ti treba tri dana za skuzit 3 funkcije na touch ekranu, onda nekaj s tobom ne stima, ne sa tehnologijom...

Nekad se temperatura u autu regulirala prema osjecaju, danas se regulira prema zeljenoj temperaturi tj namjestis na kolko stupnjeva zelis i nemas kaj ni dirat dalje...
Nisam ni ja ljubitelj tih touch sranja, ali definitivno nije nis komplicirano... Iste komentare smo imali na prve iphone i telefone bez tipki, pa gle nas danas, ne pada nam na pamet koristit vise telefon s tipkama...

Nije stvar u tome da skužiš nešto, stvar je u povratnoj informaciji koju ne možeš osjetiti pod prstima jer je ekran ravan. I da bi "osjetio" povratnu informaciju moraš gledati. Znači, nije problem tapnuti par puta po ekranu i kliznuti za željenu temperaturu/glasnoću/neku petu opciju podešavanja. Ali u vožnji je to distrakcija kao i da koristiš mobitel. Ja iz osobnog iskustva mogu reći da još nisam naviknut na točnu poziciju sata na ekranu. Kad me zanima koliko je sati, nikad od prve ne pogledam u točnu poziciju. Iz moje perspektive, nema šanse da bih nešto mogao napraviti na ekranu bez da ga gledam. Npr. ako želim korigirati temperaturu, ne moram gledati, odvrnem i znam da je svaki zub pola stupnja korekcije.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote