View Single Post
Staro 18.10.2022., 11:02   #2741
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,136
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Ajmo malo razuma.
Zašto bi partner proslijedio kupcu ovakve procesore sa naljepnicom?
Zašto ih partner nije reklamirao Protisu?
Protis se gore javio i jasno napisao neka im se javi lik sa računom i da će dobiti zamjenu.
Tip nema račun od Protisa, dakle, nek se javi trgovcu od kojeg je kupio umjesto da trkelja po fejsu.
A odakle ti info da nema Račun?
Jer je tako Protis rekao? I nakon svega ovoga što smo tu pisali, ti i dalje vjeruješ u to?

Pročitaj malo topic na face i vidjet ćeš, partner nije 3. osoba od koje je on kupio nego očito dostavna služba, koju Protis zagovara.

Protis govori da su oni poslali sve kako treba, a kupac govori da je dobio ovako kako je na slici. Znači da je partner, sve raspakirao, stavio naljepnice i dao čovjeku tako kako je na slici? Jer, naravno, dostavljačima trebaju kutijice i plastike od CPU-a.

Citiraj:
Nakon razgovora s njihovim voditeljem servisa receno mi je da su oni poslali sigurno sve odvojeno, a da je partner odljepio naljepnice s kartonskih kutija u što ne vjerujem, zato što kada sam ja skidao naljepnice s procesora ostalo je komadića, a da je s kartona odljepljeno bez problema?
I da je te iste naljepnice partner zalijepio direktno na procesor i sve spakirao u jednu kutiju.
Napomena - ja sam osobno izvadio plavu kutijicu iz pošiljke koja je došla iz Protisa.
Ruku u vatru dam da je Protis iza toga.
Mommistake je offline   Reply With Quote