View Single Post
Staro 09.10.2022., 12:48   #777
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,811
Odavno sam (aktivno) prestal pratiti F1, ponajviše zbog konstantnih izmjena pravila i popratnih ekskurzija koje su poslužile kao izgovor da se cijeli ovaj cirkus učini što zanimljivijim za širu publiku.

IMHO, nažalost postigli su upravo suprotno, a obzirom kakve sve gluposti izvode, pa se vozači moraju ispričavati, ako su nekog prestigli, jer su eto brži, pa nije baš u redu šepuriti se po stazi na taj način.

I onda idu isprike diljem društvenih mreža, pa znate nije on tako mislio, svi smo mi jednaki, bitno je sudjelovati, nemojte se ljutiti, evo vam 10 sekundi prednosti/kazne, tako da sljedeći put malo razmislite.

Uopće me ne bi čudilo da se s vremenom cijeli F1 pretvori u neku VR simulaciju, gdje svi vozači u toplini svoga doma odrade trening, kvalifikacije i utrku, jer trenutno stanje Formule 1 je IMHO negledljivo.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote