View Single Post
Staro 26.09.2022., 16:24   #2646
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 280
ako laže koza ne laže rok...

Autor svetac.svetac Pregled postova
evo da i ja malo zreklamiram protis, sve što sam kupovao u protisu a uglavnom to je bio razlog cijena i izbor, je uvijek prolazilo ok i to još dok su počinjali u krapinskoj, međutim ugodni šok sam doživio nedavno , skupila se neka pinka i idem apgrejdat svoju kantu, idem uzet to za keš zbog cijene naravno i obavezno trudim se kupit komponente sa najdužom garancijom, međutim na ponudi piše jedno a kasnije na računu "muda pod bubrege" kako sam odmah uzeo 2 komponente koje su bile na lageru dobio sam samo račun sa uplatom kao onaj u birtiji , pitam lika kaj ne dobijem a4 račun, a on a to čete kad dođete po ostalo , ja ok , dođem ja po ostalo kad ono mi o vuku a ono rak bradavičar , evo linka

https://postimg.cc/LYyxpFzP
https://postimg.cc/PNx6MNjQ

na kraju na računu uopće nisu bile prve dve komponente , veli lik to vam je na onom malom računu prvom to vam je kao to, ja ostanem zbunjen , ja rekoh dobro , ja već kreno doma i tek nakon sat vremena skužim kaj piše na računu po garancijom, vračam se ja pitam lik kaj je ovo, a on aaaa mi ne možeme prikazat punu garanciju po zakonu bla bla , al kao ja imam garanciju kao u ponudi da se ne moram brinut i još na kutiji od ploče je bila otkinuta garancija od proizvođača tj.asbisa (al da ne ulazim sad o tome to sam dobio tek naknadno al nije ugodno kad baca sumnju na neku patku) došlo mi je da to sve vratim i tražim pare nazad , međutim tolko sam vremena izgubio i živaca dolazeći tamo da sam ipak preš preko toga, u biti imaš garanciju , al na računu nemaš, al imaš ne moraš se brinuti ( kao ono pisalo je na plotu da je pizda) s toga dobro pazite s kim imate posla, ovo još nikad nisam doživio ni u hgšrotu dok je bio aktualan, btw. pohvala djelatniku Zvonimir Tonkoviću bio je ugodan i pristojan !
deevzg je offline   Reply With Quote