View Single Post
Staro 21.08.2022., 10:54   #3694
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
U osnovnoj skoli se uci odgovir na to pitanje? Rekao bih da ne znas odgovor ili si isao u jako zanimljivu osnovnu skolu.

Znam odgovor, pravim se pametan, jednako kao i ti, ali bi volio da ljudi koje zanima ta tematika sami izguglaju, i iznenade se odgovorom. Kao sto sam se ja iznenadio, i vecina ljudi koji sam to postavio. Dapace odgovor je znao samo jedan ex boksac i to je naucio na treningu boksa (koji nije bio u osnovnoj skoli).

Naravno da cu mu reci da pazi na inzulin jer tvoj savjet o kalorija je iz 1990. I s obzirom da nije potpun, mnogim ljudima ne pomogne na zeljeni naci (kile se gube, salo ostaje) i onda gube volju...

Pa se onda kaze "treniraj da ne izgubis misice dok mrsavis"... super, treniranje je uvijek bitno pogotovo za zdravlje kostiju i opcenito je bitno imat zdravu misicnu masu.

Ali ljudi gube misicnu masu dok mrsave jer slusaju nepotpune savjete ljudi koji su to saznali iz Mile 1990
.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Gdje sam ja napisao da nije vazno vjezbat dok mrsavis, ali kad pricamo o vjezbacima amaterima, pocetnicima, za odrzavanje misicne mase je vaznije da uz kalorijski deficit unosis odgovarajucu kolicinu bjelancevina i u teretani nastavis dizat one tezine s kojima si radio prije deficita, odnosno maksimalne makar naustrb broja ponavljanja i odmora izmedju serija, premda duzi period deficita ce neminovno dovesti do pada snage i misicne mase, ali opet je to minorno nasuprot onih koji mrsave bez ikakve anaerobne aktivnosti.
nick praskaton je online   Reply With Quote