View Single Post
Staro 14.08.2022., 16:01   #831
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Zbog ovoga sam bio lud da nemam GPU sa 3D akceleracijom... i onda kad sam napokon odigrao, skupiš ključ i za tri minute ključanica, i čuješ frajera "there's a keyhole here, i just need the key..."... klikam ko lud, njemu je i dalje keyhole here, i ne sjeća se da je tri sekunde prije skupio key... već onda su me iritirale takve stvari
Sorry, promaknuo mi je tvoj post

Potpuno te razumijem, dosta sam eksperimentirao sa grafičkim na Infernal Machine i ostao (neugodno) iznenađen nekim od lošijih/starijih modela. Možda baš zato što sam imao tu sreću da odrastam sa Voodoo2 12mb, koja je odradila Infernal Machine na 800x600 bez ikakve brige...

Ovo sa ključevima mi nije bio problem, igra je koristila isti "mehanizam", odnosno logiku kao i Tomb Raider III kojeg sam imao i igrao prethodno. Pa sam okvirno znao što mogu očekivati, jedino me nije išla borba sa rusima, pa sam "okidao" QuickSave svakih nekoliko sekundi ... da bih na kraju završio sa cheatovima

Još ih se sjećam, mislim da je F10 otvaralo konzolu, a kodovi su bili:
Talkit Marion On (God Mode)
Urgon Elsa (Sva oružja?)
Azerim Sophia (zaboravio funkciju)
Nub Willie (zaboravio funkciju)

By the way, fora da su kodovi bili nazvani po ženskim likovima iz igrica i filmova, nekako daje "priznanje" cijeloj franšizi.
  Reply With Quote