Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.07.2022., 12:19   #62340
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,667
Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
... al ono, mi smo znali obaviti tankanje na natrpanoj benzinskoj, sjest u krcat restoran i pojesti, okupat se u jezeru i krenut dalje, a ekipa u Teslama bi i dalje sjedila u autu i cekala u redu jer ono... nema da izvuces broj ili nesto, ko je tamo u trenutku kad se netko isteka, taj se usteka ...
Ma naravno, daleko smo mi još od toga da je idealna situacija sa brojem punionica (znam da ti se činilo da ih "ima svugdje", ali i dalje je to dosta manje nego broj benzinskih) a i brzina punjenja još nije gdje treba biti (tek najnoviji modeli podržavaju 10-80% u 15-20min, i to pod uvjetom da je punjač dovoljno jak).

Ali ide to sve skupa naprijed, povećava se broj punionica, sve su jači punjači, tehnologija u autima podržava sve brže punjenje...

No slažem se, ako si netko tko se dosta vozi na dugim relacijama, i dalje je ICE bolji izbor.
Za srednje relacije, a kamoli ako solidno voziš po gradu (a da ne spominjem ako imaš u kući ili garaži od zgrade svoj punjač) - već sad je el. auto vrhunska stvar.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote