Tema: Automobili
View Single Post
Staro 25.07.2022., 23:14   #62313
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Al ste ga nasrali. Ja sam prvi koji bi htio uci u auto i upalit ga, vozit,stati, ugasit i parkirat. Čak i ove dvije zadnje stavke bih preskočio, da radi automatski, da me ne ogrebe svaki majmun koji ne zna parkirat. Čak i prvu bih preskočio, neka mi prilikom ulaska kaže " dobar dan , Bruno kuda želite da vas odvezem, ili želite li osobno vozit". Jos da provjeravam gume i ulje, valjda to danas mora sve biti tip top automatski. Uopće niste vizionari. Bježte ča s PCE brzo na forum.hr

Evo i ja citam i sve pogledujem gore na kojem sam forumu. Pa evo moj BMW nema sipku za ulje nego mi pokazuje na displayu razinu ulja. Sad bih trebao plakati jer ne mogu isprljati ruke? Tlak i temperaturu guma mi isto tako pokazuje na displayu i to mi je super jer ne moram stajati na benzinsku i prljati ruke koje bih onda morao prati u smrdljivom WC-u na istoj.
Da se razumijemo, ja vise volim sarafiti nego voziti. Sarafljenje oko motora i auta mi je omiljeni hobi i gotovo da sam u slobodno vrijeme vise u garazi nego doma, ali te neke gluposti mi stvarno nisu gust raditi i bas mi je drago sto su automatizirane i tako olaksane.
A sto se tice voznje... Za 2 tjedna mi pocinje godisnji. Zlo mi dodje kad skontam da cu morati 1350km u jednom smjeru voziti vec prvi dan i nesto manje u povratku. Da barem Tesla usavrsi ovaj auto pilot ili kako se vec zove, ne bih previse razmisljao da ju kupim samo da ne moram ja voziti.
WraGG je offline   Reply With Quote