View Single Post
Staro 20.07.2022., 21:35   #7341
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,357
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Kolega ti si ko alibaba, samo vadiš neke divote iz svoje pecine hahaha. Bilježim se za Masterse sljedeci put kad se vidimo, mislim da imam negdje skinute engleske verzije ali nije to to, definitivno hocu sinkane verzije sa ovih područja ako ih imaš Dofuram stik ili neki hard next tajm kad se vidimo pa mi natrpaj da se malo prisjetim djetinstva
Imam ti stick sa hrpetinom naših starih crtića iz ex yu ono TVZ i te fore od he-mana, bipsića, rakuna itd. podsjeti me samo pa ti prebacim ili ti uploudam na server pa stavim link, al me moraš podsjetit jbg mozak mi je posvuda pa se pozaboravi kaj ćeš...


Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Uff, ovo sam imao prije puuuno vremena, i namjeravao sam ostaviti ali sam napravio veliku pogrešku i posudio par VHS kazeta obiteljskim prijateljima. Naravno, ovi su pretpostavili da sam ja to njima poklonio pa je (da skratim priču) većina kazeta završila presnimljena sa nekakvim Japanskim crtićima tipa Yu-gi-oh & Pokemoni
Šteta fakat... ako netko ima možda kojim slučajem neku kazetu sa Graškograd crtićem neka mi se javi da ga digitaliziram pa vratim kazetu.
Thermaltake je offline   Reply With Quote