View Single Post
Staro 30.06.2022., 20:07   #1409
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jucer mi veli ugostitelj, koji je prije imao prostor u bivsem Intercontiju, da dolazi strani lanac Pizzerija u ZG, da bi trebali prvi prostor imati u novom objektu u Jankomiru, valjda novi velebni?

Ali poanta je u tome, da ce imati foru koju sam prije spominjao, Svedski stol, biras sastojke, a kuhar ti baca na piizu ono sto ti zelis.

Samo, nije znao reci ime. Ima to ideju kako se vozu? Ili je vec vidio kako uredjuju?

Inace, ako je istina da ce siriti, onda me to lagano podsjeca na stihijsko kupovanje privatnih kablovskih u nekoliko godina u tisini.

Jer veliki broj Pizza obrta (spominjao) ima identicne stranice, identicne menije, vlasnike koji su nedavno prodali, onima kojima je primarno dostava interes.

Hm?

...
Kak si opisao, odmah me podsjetilo na Vapiano. Ako me sjećanje služi, oni su već bili zastupljeni prije izvjesnog vremena u ZG, ali i vrlo brzo zatvorili jer su im cijene bile za tadašnje pojmove visoke. Danas je to kikiriki

Ali sam Vapiano je u protekle dvije godine doživio dobar udarac, neki lokali su zatvoreni i ne zna se kako će dalje točno.

U zadnjih 8 godina su dizali cijene 4 puta, tako da se na kraju capricciosa opasno domakla 10€.

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
...cijene su prihvatljive.
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
115 eura za četiri pizze i šest piva.
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
...cijene su prihvatljive.
Bolesne cijene, al nije beg cicija

Trodupli quote je apsolutno zaslužen
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote