View Single Post
Staro 21.06.2022., 16:43   #1
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
Zablet za čitanje

Pozdrav svima

vjerojatno već ofucana tema, al eto

dakle, imam (imao) sam galaxy tab 10.1 (n8010) i bio je savršen (za moje potrebe). Znači, čitanje (većinom PDF-ovi, stručna literatura), stripovi, reddit.

krepala mi baterija, 2 godine stajao u ladici, nabavio i zamijenio bateriju, i kroz 2 sata mi prdnuo ekran. :sadface:

Eh sad, trebam nešto samo i isključivo za čitanje. Nikakav gejming, ništa produktivnost, čak ni youtube. Čitanje knjiga (preko 50% PDF-ovi) i stripova.

Bilo bi super da je 10-ak inča ekran. ostalo mi je manje važno. Ebook readeri ne dolaze u obzir (because PDF). Naravno, gledam da uštedim lovu.
Opcije su mi rabljeni sa njuškala, što sa sobom nosi određen rizik, ili kinezi, kojih ima apsolutno mali milion, i ja se iskreno ne snalazim, plus skeptičan sam.

Vaša mišnjenja i preporuke? da idem na novi kinez? Domaći 'delanac' (noa, vivax, i slični)? Rabljeni brand name?
Da, znam da je ipad top za to, al brate i na njuški drže cijenu ko da su zlatni... Ako idem na ipad, koji model minimum da gledam?

Nisam pametan, i sve se bojim da ispod soma kuna neću proći ni za rabljebljeno.

hvala unaprijed, modovi brišite ako ima tema već (nisam je našao)
pusa

edit: sad vidio da telemach daje 10 inčne lenovo i huawei tablete za produljenje ugovora... zanimljivo.
samo, nekako sam skeptičan prema huawei-u, pošto nema google-a, jesam li u pravu?
__________________
Q: sta ce ti mis sa "kuglicom" kad vec pa cijeni od 50-ak kuna mozes kupiti opticki mis koji je duplo prakticniji i bolje radi od tog tvog sa "kuglicom"...
A: Treba mi miš sa kuglicom jer troši manje struje. I za navigaciju po windozama je odličan tj. neizrecivo bolji od dirke.

Zadnje izmijenjeno od: shoki. 21.06.2022. u 16:54.
shoki je offline   Reply With Quote