Tema: BonBon
View Single Post
Staro 09.06.2022., 23:03   #2130
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Čestitam, ja sam isto uspio riješiti jako jako veliku za 100kn. Čekam kraj mjeseca da prebace broj Simpe na Bonbon. Jeftinije ispadne od Simpa XL i eSimpa L + doplata 5G.

Отправлено через Pixel
Thx

Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Osobno sam to riješio preko maila, puno jednostavnije i brže. Poslao mail s upitom oko 19h i idući dan ujutro dobio odgovor pa smo odmah dogovorili sve ostalo.
Da, trebao sam preko maila, ali nema veze - sad znam za drugi put

Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
Javis se na facebook, napises samo agent i doci ce ti obavijest na messenger kad se javi...malo si sam sebi zakomplicirao ali ok, bitno da si uspio

Btw ne znam po kojem cjeniku su ti izmuzli tih 5kn jos, ali ne isplati se boriti
Nemam fejs pa to nije bila opcija
Što je najzanimljivije od svega, nakon što mi je aktivirana Jako velika tarifa, provjerim app čisto reda radi... Kad ono, imam što viditi
Piše da imam 26xx od 3000min, 307 od 400 sms-a i 26 od 30Gb . Sad, moguće da aplikacija krivo prikazuje ili je neki bug, jer ja nisam ništa od toga potrošio. Nisam ni imao kad lol
Za tih 5kn, nemam pojma otkud to, ali u appu lijepo stoji da trenutna potrošnja iznosi 74,86kn . Svejedno, ja sam zadovoljan s obzirom da sam do jučer plaćao oko 110kn za kombinaciju s dosta manje prometa...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote