View Single Post
Staro 17.05.2022., 12:15   #5362
Markecn
Registered User
 
Datum registracije: May 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor rtxghost Pregled postova
1600rpm je ništa ali meni je oko 2300 maksimalno,u prosjeku nešto niže sa ovim undervolt ocom od +120 za klok i +850 za memoriju i 0.906V napona,malo sam smanjil i povećal napon jer imam nekad neobjašnjivo rušenje igre,neznam do čega je...
Ako reklamiram mogli bi reć da je to normalno šta po meni nije,nemam pojma šta napravit,stavit na default pa probat još ...fractal je bolje kućište,ja imam inwin 303 sa 3 različita 120mm ventilatora za upuh i dva 120mm za ispuh,ako to nije dovoljno neznam šta je...
Bilo bi dobro kad bi netko probal rdr2 igru i sa HW info snimil kako mu se ponaša gainward ghost rtx 3060 grafa

Btw power limit grafičke je 100/83stupnja i možeš povećati svega na 105/90 u MSI afterburneru,to diral nisam...

I 3. meni nikad u idle tj. kad ne igram temperatura ne dođe do 60 stupnjeva,čak ni do 50 ali kad krene gaming onda poludi
Imam enajblan rBAR ali nebi smjel previše utjecat na temperaturu,cpu je do 71 tctl maksimalno
Kužim tvoju frustraciju, znam kako je to kada kupiš nešto i onda nije onako kako si očekivao. Moj savijet ti je da strukturirano složiš sažetak za servis, na to priložiš video i odneseš na servis. Nemoj razmišljati na način što ako, što ako mi ne vjeruju, što ako me prevare... ljudi imaju svakakva iskustva sa servisima (osobno sam svašta doživio) no ako kvaliteteno pojasniš i prezentiraš svoj problem nitko ga neće ignorirat. U servisima isto tako rade ljudi koji nemaju nikakvog razloga odbit tvoju reklamaciju. Ako je opravdana dobit ćeš ili zamjenu ili povrat ili će možda samo bolje namjestit cooler. Gubiti svoje vrijeme na xy pokušaja podešavanja, kupnje novog kučišta ili dodatnih ventova, biti nezadovoljan svaki puta kada sjedneš ispred kompa nije rješenje i iskoristi svoje pravo na jamstvo. Nemoj unaprijed otpisati servis, nema razloga za to...
Markecn je offline   Reply With Quote