View Single Post
Staro 04.05.2022., 11:51   #41
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Bit ce da je kod tebe strujni LED driver (constant current LED driver, gdje je struja fiksna), a prodavacica ti je dala obicnu LED traku koja ocekuje naponski LED driver (constant voltage, gdje je napon fiksan (12 ili 24 V)) pa u tom slucaju dobro da se nije izdimila.

Strujni LED driveri su dosta rijetki na trakama, iako su bolji opcenito za LED rasvjetu jer daju ujednaceniju kolicinu svjetla.

Rjesenje bi ti bilo promijenit LED driver, kupit naponski, ali trebas pazit na snagu (pogotovo ako je dimabilna traka) tako da imas finu regulaciju (u suprotnom sa prejakim trafom ces imat stepenicasto dimanje).
Hvala na trudu no odustao sam definitivno od led traka kao rasvjete u kupaonici.
Krećem u potragu za nečim što dođe iznad ogledala u kupaonici i pogoni se običnim led žaruljama.
Kad pregori, deset kuna i deri dalje.
Ovo s trakama je prevara, moja ( Feroterm) je trajala taman 3 mjeseca nakon garancije i kaj sad ? Upitah i njih, te mi je rečeno da odšrafim sve sa zida i donesem u njihov servis..."pa budeju videli kaj se da napraviti"...iskrcal 360,00 kn za komplet s ogledalom, neš ti špigla...
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote