View Single Post
Staro 02.05.2022., 00:51   #1433
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
E, samo sam tebe cekao

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
I na kulturno zeleno krećem, a u onoj biciklističkoj traci ide ona fino dotjerana na svom m365 pretpostavljam punom brzinom kroz najdeblje crveno i ja krenem i zakočim na pol m od nje... niti je pogledala u bilo kojem smjeru, nije ni svjesna da je netko tko bi krenuo na prvu prek puta imala tablicu prvog parkiranog auta na faci, ali je zato imala svoje lepe bele in-ear slušalice i kacigu.
A kaj da ti velim, ima cobana, nekulturnih, zbunjenih, te kategorija koju navodis, koja se od buke stiti, tako da stvara vlastitu. Takvi dovode ostale na los glas, pa svi zavrse u istome kosu, kad nekome dokipi, ili je dozivio neugdno iskustvo.

Jedan zalizani ninja, vozi zero 10-ku, nekad po Jelacicu, Ilici, zaustavio sam ga u Teslinoj pred Pingvinom dok smo cekali klopu. Pici 40, pred ljudima koji hodaju. Velim, jel zelis u crnoj kronici zavrsiti ili si vec odabrao krevet u traumi? Buraz - hvala na brizi, ne brini, ma vozim ti ja oprezno

Rekoh, s tom brzinom, osim sto je bezobrazno neprikladna izmedju ljudi, nema sanse da imas sekundu manevra za ikakvu korekciju, ako ti netko izleti neplanirano. Ma kakvi, pici on po starom.

Ah....


...
Visage je offline   Reply With Quote