View Single Post
Staro 07.01.2022., 09:51   #8281
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Richard Heart i odlicna ekipa developera
menin je Vitalik cudan, Elon mi je isto grozan, sad na twitteru sam onog lika iz ADA (cardano) vidio na slikama u raznim pozama, tipa nas Capak dok sjedi na cjepivu, tak da mi je Cardano pao. Vitalik mi je cudan, ali je dovoljno freak da vjerujem u ETH, iako kao sto mnogi kazu nejde taj ETH nikud nikam...

Algorand, koji mi je top project, a jedan od glavnih Silvio Micali mi je cist normalan covjek koji s ovim spomenutima nebi mogao sjesti za isti stol u nekom restoranu jer bi bio uljez.

Da se vraim na quote: Richard Heart. pogledao sam video snjim i meni nije jasno, ali opet s druge strane mi je totalno jasno dok to pogledam s jednog drugog kuta.

Pogledao sam ovaj video:

Necu komentirat...

BTW kaze zena da je Richard Heart top ime u Crypto svijetu...
Mozda me vrijeme pregazilo, godine idu, mozda ne razumijem neke stvari, pa ako mi netko moze objasniti kako je ovaj lik top ime u crypto svijetu? koliko je proslo od bitconecta, s godinama sam naucio da se povijest rado ponavlja...

P.S. da me se ne shvati krivo, meni je problem ovaj Richard, kad radim DYOR pogledam team, i ono ako nema vecih red flagova nastavim dalje, do sad sam uvijek nastavio dalje. Ali ovog ne mogu, cim ga vidim, ne cujem ga, insta stop. Pomozite ako ima pomoci...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 07.01.2022. u 10:01.
dada-as je offline   Reply With Quote