View Single Post
Staro 28.12.2021., 13:52   #1455
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,669
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
Istina, taj odgovor i ne mora biti tocan.
Ali je cinjenica da Anker ima 2761 proizvod s MFI certifikatom, pametnom dosta o kakvoj se firmi radi.
Takodjer, anker transparento prilaze dokument o kvaliteti svog proizvoda i koje standarde zadovoljava:
https://d2211byn0pk9fi.cloudfront.ne...pdf?1596013056


Minix ne prilaze nista jer je noname, sajt im je trash i vidi se da proizvode drlog, realno.
Nekako si slučajno preskočio moj upit da mi nađeš gdje na Ankerovom sajtu piše da je konkretni punjač MFI certificiran. Slučajno preskačeš sve što ti ne ide u korist, ali navikli smo već na to od tebe

Tvrdiš da ako ga nema, onda ne valja i onda je no-name? Okej, nađi ga kod Ankera onda.

Lista od 2761 proizvoda mi ništa ne znači, osim činjenice da proizvode jako puno kabela svih vrsta, boja i dužina, žičanih i bežičnih punjača i ostale dodatne opreme za proizvođače kojima su platili licencu.

Meni je bitno da sam našao uređaj koji mi je potreban, da zadovoljava sve standarde i certifikate koje treba zadovoljavati i da dolazi od renomiranog proizvođača. To se nadam da će istražiti svi kojima treba GaN punjač jači od 65W

Ako nisi uvjeren time što proizvođač kaže, pošalji im upit i ako nije zadovoljavajuć, prijavi ih nadležnim tijelima, Qualcommu, Appleu, EU i svima ostalima za koje smatraš da trebaju o tome znati.

Koliko se razumiješ u tematiku o kojoj pokušavaš diskutirati, dovoljno svjedoči to da si linkao EU certifikat o konformnosti, koju mora imati apsolutno svaki proizvod koji želi biti na tržištu EU, od plastične kante za smeće do automobila.
Ne govori apsolutno ništa o tome o čemu pričamo.

Da ti maksimalno pojednostavim, linkao si mi papir na kojem piše da ima CE oznaku. Ovo je vrhunac

Mene je Anker razočarao jer prodaje 65W punjač koji ne može isporučiti 65W (na jednom izlazu) i nigdje ne daje informaciju o tome što daje u kojim kombinacijama. Meni su se srozali u očima, koliko god sam ih preferirao kod kupnje punjača. Dovoljan razlog da ih ubuduće preskočim.

EDIT:
Poslao sam upit Qualcommu na njihov brandprotection@qualcomm.com koji služi za takva pitanja, pa čim dobijem odgovor, proslijedim ovamo da vidimo tko od nas dvojice jede govna
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 28.12.2021. u 14:09.
1v@n je offline   Reply With Quote