View Single Post
Staro 27.12.2021., 11:42   #16955
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,667
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Mislim, po osjećaju nisam ih nikad ima prilike koristit, da taj i je najbolji.
Ma sigurno je najbolji od ovih "normalnih" premium OLED-a (daklem ne računam ove "special edition" OLED-e, kao rolled LG OLED i sl.) za sve osim gaminga (tu ga LG šiša).
Problem je samo isplativosti, jer npr. 83" LG C1 je 8-9000kn jeftiniji, a da ne govorim kad odeš na 77" što i nije toliko manje. Npr. Sony 77A80J se mogao nabaviti za 23-24000kn.

Ali stvarno uživam u gledanju filmova i serija i nije mi se dalo na kraju više razmišljati o svemu tome i odlučio sam ne raditi kompromis.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ko ti ga je nabavio ako nije tajna.
Uzeo sam u svijetu medija na kraju, mogao sam proći jeftinije da sam naručio izvana, ali bih imao 2 godine garancije naspram 5 godina koliko je trenutno kod nas.
S obzirom na cijenu uređaja sam radije išao na garanciju nego uštediti neki ne preveliki postotak.

Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Katastrofa, s konja na magarca.
Čestitam na kupnji, nadam se da ćeš se nekako uspjeti pomiriti s dijagonalom od samo 2,10m.

Ma gle, znam da ovo sve spada u first world problem i zvuči kao preserans.
Ali stvarno mi nije bila laka odluka, pogle ti koliko će to biti manje

1

Imao sam i kombinacije da pređem na novi Sony 4k HDR projektor, ali opet... nije to i dalje na razini OLED-a.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote