View Single Post
Staro 21.12.2021., 18:47   #1240
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,485
A spika im je vrh, za stare ploče, prastari BIOS. Glavno da se pokreće, na stranu USB problemi i slično...evo vam, ali prastari i bugoviti BIOS. A za A320 su dali najnoviju AGESU.
Poluciganska posla.



Slika nije moja.

EDIT: Dok Gigabyte za svoje 3xx ploče nudi noviji BIOS nego npr ASUS za voje 5xx...kakav kažin je ovo...
I da, ako sam dobro shvatio, GB je izbacio podršku za zen3, dakle šibaju valjda samo novi BIOS zbog zakrpi (što je zapravo isto dobro, tj bolje nego ovi potezi od ASUSa), ali ništa od ubacivanja novijih CPU-a.



EDIT2: Na reddit temi, jedan veli ovo (dakle niš od virtualki, ili je to samo za akceleraciju?):
Just a note on this bios - it seems the SVM toggle has been removed and it's set to disabled by default.

So if you're doing any VM work at all, or intending on using Windows subsystem for linux - don't upgrade (or at the very least, make sure you set the board into single-bios mode and only update one bank)


Sve neki vrhunski potezi.

LINK na reddit temu, gdje se prati i čeka da netko proba vermeer na x370 gb ploči, cezzane je proban i ne dela.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 26.12.2021. u 08:28.
Disco je offline   Reply With Quote