Tema: Pro Ping
View Single Post
Staro 01.11.2021., 08:39   #521
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Ma mislim da cu i ja uzeti EON. Od Pro-Pinga cu uzeti samo opciju "Optika Family 500".
Najveci problem je sto mi je wifi na TV-u uzas pa cu morati ici direktno s kablom u TV (to mi je najlosija i zadnja opcija posto mi router nece biti u boravku, a ne zeza mi se sada s razvlacenjem zice kroz sobu i hodnik ).
TV-a je LG UHD TV 55SK8100PLA i na popisu je podrzanih uredaja pa cu probati trial EON s njihovom aplikacijom i povezati se wlanom na router kada spoje Pro-Ping.
Mozda mi je na TV-u los wifi zbog pokucnog interneta od Telemacha.
Brzina na pokucnom mi nije tako losa, ali mozda mi TV zeza sam router ZTE MF286.

https://www.speedtest.net/result/12264339336

Nemam pojma koja je to stvar kod Pro-Pinga s tim routerom.

Poslao sam supportu mail i ovo je njihov odgovor:

"Od nas uvijek dobijete router, a vi iza njega možete imati što god želite tj. drugi router."

Nego, daju li ok router? Pitam posto u kuci s katom moram pokriti dosta povrsine pa da odmah kupim neki bolji ako ovaj njihov nije bas nesto.
po meni je njihov ruter dobar. ja imam kucu od 106 kvadrata i iza kuce dvoriste od jos 50-tak metara... na kraju dvorista znam cesto biti dok si zapalim vatru i chillam, na kraju dvorista mi je jedino signal dosta slab pa se nekad prebacim na mobilni net ak vidim da bas zeza.

Ruter je Huawei model EchoLife HS8545M5

Imam jednog TP Linka doma kaj stoji u kutiji ali jednostavno nemam potrebe za njime
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote