View Single Post
Staro 23.10.2021., 23:38   #6167
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Haha dobre su vam vradžbine kolega, fini hoard. Čestitam
Hvala, hvala!

Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Btw cisto ovako da pitam, koliko tih BTC-a imaš sve skupa ? Onak morbidno sam znatiželjan (dodaj odmah još jedan na cifru, onaj "moderni" 52x koji budes isto dobio kad budem u prolazu prvom prilikom).
Samo oni koje si vidio na fotki, to su svi...


Imam još jedan "XH" serije (ovaj sa ovalnim vratima), model 36X ali taj ima tehničkih problema i budem ga dao Overclocku na detaljnu dijagnostiku, dok ovaj drugi 24X budem pokušao zakrpati AKO mogu. Iako mi nešto govori da to bude bilo teže napraviti nego reći, jer su se ti pogoni jako kvarili Pogoni ih Philipsov loader (ako to ikome išta znači?), model model ROL1318/2

Dakle, odgovor je ova 3 gore na fotki + 2 koja MOŽDA budu popravljena. Eh da, i jedna rezervna mehanika. Ali samo 3 kompletna drivea.

Edit
Ponovno čitam tvoje pitanje pa me zanima da li želiš znati koliko ih imam sve zajedno (onih ugrađenih i rezervi) ILI samo onih rezervnih? Jer ako te zanim ukupan broj BTC pogona, imam ih 4 po Adisonima (4x BCD 40XH), plus ova 3 dakle 7 ukupno. Još jedan moderni koji je ugrađen u sleeper mašinu (Top Glory BTC), i onaj tvoj CD-RW kojeg si rekao da mi ga budeš dao. Dakle ako ih sve zbrojim 9 ... ali samo ih je 7 autentičnih

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 24.10.2021. u 00:24.
  Reply With Quote