View Single Post
Staro 20.10.2021., 15:22   #12530
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Stigao danas ONE.TV, sa novim Kaon 4020
Mislio sam da ću se teško naviknuti na novi sučelje, no nakon kraće prilagodbe, mogu reći da mi je odlično sjelo sučelje. na slikama mi je izgledalo dosta konfuzno, no ipak uz toliko sadržaja, su uspjeli to lijepo složit. stvarno sam super zadovoljan i poprilično glatko sve ide.
Daljinski takodjer puno bolji. ,
Preporod nakon trio paketa i prastarog Kaona

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

Kak si zadovoljan sa slikom, ja sam ga dobio prije par mjeseci i drastično mi je lošiji nego kaj mi je bio bivši receiver ( bar 5 godina star model ) - i isprobao sam sve opcije i da ga stavim na fullhd pa da tv upscale-a i da ga stavim na 4k i još neke dodatne i ponovno traženje kanala i spajanje ma svašta i ništa..

Kaj je najgore i ovi HBO i cinestar hd su loši.., i kak da ja sad njima objasnim da je prije bilo bolje kad je ovo onak ok a bilo je bar duplo bolje prije, znaš da te gledaju ko retarda kad im pokušavaš bijele miševe objasnit..

sad mi jedino ostaje opcija da onu karticu zatražim pa da ju direkt u one-connect gurnem ali onda bum izgubio ove opcije receivera koje su mi super tipa epg, vračanje u nazad itd
VooDooZG je offline   Reply With Quote