View Single Post
Staro 04.10.2021., 11:11   #2687
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,851
Mali osvrt na GW46 nakon 2,5 godina koliko ga nosim. Napisano kao podsjetnik samome sebi sljedeci put kada (opet) krenem razmisljati o kupovini GW4C. Biti ce mi tesko upgrejdati se na nesto drugo bas zbog te baterije. Kopirano s drugog foruma:

Vratio se sa Risnjaka i Samarskih i odmah cu reci - stock silikonski remen na GW46 (kojeg 2.5god nisam ni koristio) je jednostavno - govno. Nezgrapan, "ljepljiv", bulky i jebeno neudoban. Satima sam imao urezan remen na ruci. Ok, dosta o remenu. Mrzim ga

Pisem ovo jer sam se opet uvjerio koliko ta baterija na GW46 ima smisla.

Naravno da sam zaboravio punjac za sat! ALI, sat je izdrzao ravno 3 dana aktivnosti bez beda uz malo battery managementa! Ajme falit ce mi GW46 ako ga se ikad rijesim.

Tl;dr: mislio sam da ce baterija krepati jos u subotu, ali je izdrzao do nedjelje popodne i povratka doma.

Ukratko:
- U cetvrtak navecer napunjen i skinut s punjaca preko noci.
- U petak imao vjerojatno oko 98% i bio na ruci od 8 do 20h. Bez battery savinga, upaljen AOD, BT i snimanje oko 2:10h GPS aktivnosti (hike, bez autopauze), 16000 koraka. Auto osvjetljenje ekrana. Navecer je imao oko 55% baterije i tada sam shvatio da nemam punjac - airplane mode+battery saver preko noci. Ugasen AOD.
- Subota, na ruci od 9 do 20h. Upaljen battery saver/aeroplane mod dok ne snima nista, ali ugaseno kod GPS snimanja. Ukupno 3h GPS aktivnosti (hike, bez autopauze), 14000 koraka. Navecer je imao oko 20ak %. Osvjetljenje na auto.
- Nedjelja, isto kao subota, samo manje akcije - 40min automatski snimane aktivnosti (bez GPS-a). Preostalo vrijeme bio u battery saveru/aeroplane modu. Osvjetljenje na auto. Dosao doma u 17h sa 8% baterije.

Bome ne znam sto reci.
Cura je s druge strane svoj GWA2 40mm punila svaku vecer i imala bi oko 30-40%.

Prije nego netko pita, nope, punjac od GWA2 ne puni GW46. Charger not supported #thankyousamsung
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote