View Single Post
Staro 17.09.2021., 21:14   #5666
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,179
@ c-shadow: Pa kaj nije Ubuntu linux mašina, ili sam nekaj fulao Btw ne kaže ništa niti uopce detektira karticu, ali s obzirom da je ista stvar bila i sa druga 3 OS-a imam filing da nema smisla puno se bakcati sa tim, mislim da je pametnije pokusati replicirati kvar prije daljnijh pokušaja možda nepotrebne diagnostike

@ Nikky: Indeed, to i je moj plan. Ali kao što bi rekli u Conanu : "...but that is a story for another time" Čitaj ako stignem preko vikenda...

Sada kad je Protis "rodio" cooler zabavljam se sa 4Ghz c2d projektom. So far so good, djeluje stabilno na 4ghz sa 1.336V (1.328 under load) pod torture/burn testovima temp idu do high 70's, kod normalnih stvari tipa gaminga i benchmarkova do high 60's. Sad se vrti druga runda torture testova a kasnije benchanje. Slobodno komentirajte voltaže/temperature s obzirom da mi je ovo prvi c2d koji klokam, po onome kaj sam gledao po netu cini mi se da je u pitanju neki prosjecni oc za e8600. Ali nemam zamjerki, 4gige je sasvim pristojno, budemo vidjeli oce se jos kaj dati iscjediti iz njega i sa kakvim temperaturama i kakvih voltazam, nemam namjeru ici preko 1.4 ili na neke toasty roasty temperature, možda još par stupnjeva gore A i ta konfa mi je actually u stanu atm a ne na drugoj lokaciji pa ju mogu mrcvariti do mile volje...
Alien_200581 je offline   Reply With Quote