View Single Post
Staro 17.09.2021., 14:10   #5659
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,180
Necem mrežu, a i kompovi su udaljeni 15 min vožnje. Znam tvrdoglav sam, jbga Moja žena bi ti sad svašta još rekla dodatno

Btw ne radi se o kompu sa slike, ovo gore je onaj e8600 za XP konfu. Matična koja je u igri sa karticom je Asus p2bf. A ovo kaj si linkao na kraju i imam u DOS konfi, identican ovaj prvi. Ali kad iscupam tu karticu i dođem na w10 onda koristim usb adapter (a sumnjam nekako da je do adaptera ako ostale kartice rade, mora bit nekaj drugo, čak razmišljam možda da nije kabel). Iako imam i onaj externi adapter za diskove IDE/SATA na USB pa budem i preko njega probas ustekati CF IDE adapter.

Mislim nije sad to neki silni bed i ako nece raditi, sprzit cu par rw-a i prekipati sve, ne bude tu bilo nekih silnih prebacivanja podataka sim tam, znas i sam da je DOS kikiriki po sajzu. Ali pokusavam skužiti zakaj meni ne radi nekaj kaj puno ljudi ima i koristi i kaze da im radi normalno A bilo bi fora ugasiti komp i copy-pasteat fajl od 3 mb umjesto da przim rw, iako realno jednom kad se sve slozi nema tu vise prckanja, to je DOS. Više me to zivcira zakaj ne radi

Recimo pogle njega tu na cca 10 min, https://www.youtube.com/watch?v=VWfT...ab_channel=LGR uzme karticu koja mu je bila C: u DOS-u i fino ju upikne u modernu mašinu preko adaptera koji ju mounta kao H:. Kao i bilo koji drugi stik, upiknes u 3 razlicita kompa i dobije isti stik razlicita slova ovisno kolko particija ima na kompu vec "zauzeto".

Eventualno je možda do extended particije ili ovog tool-a sa kojim je wajpao na pocetku karticu, ali tbh nekak sumnjam, mislim da je nekaj gluplje u igri. Cak sto vise mislim o tome to više mislim da je možda u igri neispravan kabel...
Alien_200581 je offline   Reply With Quote