View Single Post
Staro 07.09.2021., 10:23   #5492
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,179
Sad si bas malo razmišljam, je li netko vidio bijeli tj. bež bay za temp monitoring. Ne mora biti sa kazaljkama, može i lcd i full time nekorektan Termalne sonde i sve takve gluposti naravno dolaze u obzir.

A zapravo sad kad vec pitam za svakave bedastoce, mogu odma i drugo. Dali su postojale ATA hot swap ladice na shemu kakvu ima sa SATA ladicama. Sjecam se nekakvih bež ladica/dockinga/cudesa ali se ne sjecam dali je bila u igri samo sata ili ata ? Dvoumim se između CF-a i ATA-e za DOS konfu pa s obzirom da tamo nema USB-a niti iceg slicnog za transfer (a lijen sam przit rw svako malo kad mi nes treba) kemijam najbezbolniju varijantu za kipanje podataka na disk pa istražujem opcije Tnx !

@ jean luc: Imam ti nekih kucista ali su u li-la stanju pa ako hoces mogu ti ih poslikati. Ništa ovak fancy tipa Lian Li i slicno kao što kolege tu naslikavaju, više genericke HG-Spot kante kategoja Za pomoc se slobodno javi tu u temi kaj god trebaš, iako s478 je vec slican modernim konfama, popikaš sve u kuciste, pukneš win i drivere i vozi

Zadnje izmijenjeno od: Alien_200581. 07.09.2021. u 10:28.
Alien_200581 je offline   Reply With Quote