View Single Post
Staro 29.08.2021., 19:32   #237
veva
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vž
Postovi: 77
mislim da sam najbliži toj opciji, mi box + Nova player, pa se uvjek mogu vratit na Kodi ako mi se ne bude sviđalo..

Mybook WD eksterni disk ima svoje napajanje, ali kad smo već kod toga, nema gumb za paljenje i gašenje, kad ne gledam ništa sa njega ode u neki sleep mode pa kad hoću nešto pokrenut čujem ga kako se zavrti i treba neko vrijeme da se pokrene.. star je već par godina pa neću da radi 24/7 zbog povremenog gledanja da ne krepa, makar se ne vrti kad ga ne koristiš al ne znam kad je uključen i u tom sleep modu ili ko hibernaciji al se na neki način ipak "troši" jer je upaljen .. kad sam imao Minix player sam disk obično isključio iz struje nakon gledanja da ne radi bezveze, al ne da se lijenom čovjeku uvijek dizat da ga isključi, ili zaspim kad gledam nešto..

na disku su samo stare stvari, danas sve novo ionako gledam preko streaming servisa, al pogodilo bi me da disk krepa pa da sve to izgubim što sam skupljao još od kad sam bio klinac pa bi htio disk koristit tako da što dulje preživi.. iako mislim da je jedina opcija kupit još jedan disk pa sve kopirat, imam backup pa nek stari bude spojen i uključen 24/7 dok ne crkne

Zadnje izmijenjeno od: veva. 29.08.2021. u 19:43.
veva je offline   Reply With Quote