Tema: Automobili
View Single Post
Staro 22.08.2021., 22:38   #56391
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,961
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ima gro ljudi kojima radi super, ima ljudi kojima je ili brickalo ili spalilo modul(e).

Dosta mi je da me jednom posere
Ima ljudi koji su sprckali i sa ISTAom, to ne znaci da nevalja tako da to je ko i sa svime nekom radi a nekom neradi, podsjeca me to na ekipu koja kaze "...necu vise nikad Seagate, meni je jedan crko prije 9 godina" ili"... necu WD meni je jedan crko...." you get the point .
A i hrpa ljudi nezna sta radi, carly te prije svakog kodiranja trazi da napravis backup modula tako da mozes vratiti settingse i upute su prilicno jasne ali ljudi rade svasta i ne postuju proceduru oko gasenja/paljenja/kontakta.... Da mi je samo kuna za svaki krivi video tutorijal koji sam pogledao na youtube gdje ljudi koji snimaju govore krive informacije ili neznaju sta rade ali to ih ne sprijecava da snime video i objave a drugi povjeruju u tu proceduru .

P.S. Meni je crko nekoliko WDa, nekoliko Seagateova, 1 IBM/HGST, Jedan Quantum, jedna Toshiba, jedan Samsung tako da tesko da bi imao sta kupit danas da tako gledam na stvari .

BTW jel neko popratio ovog mahera sto je slozio Xantiu
https://revijahak.hr/2021/08/22/poli...udija-i-bmw-a/
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 22.08.2021. u 22:47.
Lewis je offline   Reply With Quote