Tema: Revolut
View Single Post
Staro 18.08.2021., 10:06   #1990
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
A moguće, mozda je i u snu vidila pa swipeala, ko vise može upratit sve notifikacije,
ali nije u aplikaciji zapisano u historyu pod novo, nego u misec dana unazad
da, to je sranje što se revertanje transakcije ne evidentira kao nešto novo nego na samoj transakciji na kojoj se i desilo.

tak je i meni bilo kad su vraćali pare za kartu za vlak/autobus.
došla je notifikacija, to znam, nešto "... has been reverted..." pa sam išao gledati, iznos štima, ali nema nove obavijesti, išao kopati i onda skužio da pod transakcijom (tam di inače piše Pending ili Completed da je Reverted).

Mala bezvezarija, na tome bi svakako mogli poraditi..

Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
Za Google Pay je NFC obavezan? Mislim, ionako ga moj telefon ima. Ukoliko sad napravim Revolut. Odmah mogu napraviti virtualnu karticu i linkat ju s GPay i lovu na nju poslat s tekućeg?
Koliko je naknada za plaćanje računa (sken uplatnice) preko Revolut kartice?
Yeppers, možeš virtualku dodat u GPay i tako plaćati direkt u dućanu dok ne dođe fizička kartica...

Sken plaćanja računa, zaboravi na to...


Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Netko dizao u zadnje vrijeme pare sa bankomata?
PBZ uzima 33kn provizije.

ERSTE, ZABA i dalje ne uzimaju?
PBZ za kartice sa stranim binom (UK/US) naplaćuje naknadu - donedavno 25kn, sad 33kn.

za kartice sa HR binom ne bi trebalo biti naknade, barem nije bilo, ali fakat nisam testirao već koji mjesec, baš ću pokušat ovih dana pa javim...

ono što ti znam reći, da na bankomatima Sberbanke i OTPa prolazi bez naknade. Na Sberbanci sa UK VISA karticom, a na OTPu sam probao sa onom "Glow in the Dark" karticom...

vjerojatno tu ima nešto Brexit veze, neam pojma.

U svakom slučaju, iz Revoluta uvijek napominju da, ako te bankomat pita u kojoj valuti da tereti račun - da se uvijek uzima domaća valuta...

Always choose to be charged in the local currency


Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
Jel moguće da mi zbog toga što nije upisan porezni broj/OIB ne želi prihvatiti karticu tekućeg računa za slanje novca na Revolut?

EDIT:
Kako vi uopće šaljete novac s tekućeg? Direktno iz npr. m-zabe na novi IBAN na Revlout računu ili preko kartice unutar Revolut aplikacije?
top-up preko kartice.
Meni je auto top up uključen...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote