View Single Post
Staro 09.08.2021., 22:34   #1229
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
https://pevex.hr/e-vozila-e-romobil-...ah-341044.html Sutra 2100kn uz Diners Kako vam se čini?
Neki dan sam prvi put bio u Ducanu/servisu kolege Simbijusa iz teme, FB ne pratim, pa sam morao cuti od ljudi da uopce postoji, jer osim ekipe iz Gorice, skroz mi je promaknulo. Bas je bio covjek s nekom slicnom kopijom M365(x) podici romobil i jednostavno konstatirao da se ne moze fino podesiti kao na M365, jer dijelovi jednostavno nisu jednako kvalitetni.

Ima romobila u ducanu i gradu, koji za 3 duzine prelete M365, koji su znatno sposobniji na prvoj prepreci, pa i udobniji, jasno, po cijenu tezine i prenosivosti, ali je koncenzus, da malo sto na trzistu ima zavrsnu obradu Xiaomi romobila.

Zato bih radije uzeo nesto konkurentno, cijenom blisko, ako se vec ne zeli uzeti original, ali da je idejno zasebno realizacijom, te da nije vodjeno iskljcivo zeljom da se ponudi kopija M365 za manje novaca. Mozda negdje i postoji dobra kopija, ali nisam jos za istu cuo.

U ducanu (zaboravio naziv) je bio jedan kinez od 6000 kn, mozda tisuca vise, ali tu negdje, toliko je udoban, toliko dobro amortizira, da mi je impresivniji od Zero modela koji su bili izlozeni, jer sam bas stao da probam. Nestvarno ugodno odvaja od povrsine i cini super ugodu, ali kod guvernala, kako je ruzna zavrsna obrada, kako ruzno konekcija izlazi, kao da je upaljacem topljena. Jasno, ne aludiram za model da je los, dapace, vrlo impresivan za novce, samo, jako me bode kad vidim takve oscilacije u zavrsnoj obradi.

Uglavnom, drago mi je da se vise ne mora ici u Goricu, vec moze u srcu ZG-a sve naci.







...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 09.08.2021. u 22:43. Razlog: pospan ko pas
Visage je offline   Reply With Quote