View Single Post
Staro 08.08.2021., 21:27   #5028
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,180
Woohoo OC contest is on

Šalim se ofc.

Iz osobnog iskustva mogu te reci da E8400 na 3 gige stock i 4 gige rama u xpu leti, u mom slucaju u igri je uredska HP konfa tak da je klokanje no-go a bios je bogat opcijama ko sahara bananama. Tako da mislim da budes uz minimalni effort preskocio 3 gige na E8200 a taj komp i XP ce vrtiti 99% stvari bez beda (od DOS-a pa do stvari iz vremena kad je izalsa 7ica). Moj savjet ti je da se uopce ne zamaras sa standardnim instalacijama i cdima nego samo drapaj po gog-u. Ako nekaj i ne radi ili treba nešto stweakati guglas i u 99% slucajeva nađeš rješenje za to kaj bi htio unutar pol cuke. Još ak strpaš unutra 750ti ili nekaj jace vrtit ces i famozni Crysis na 60+ full detaljima Iako za vecinu stvari to je debeli ovekill, Crysis je opcepoznato "spoiled brat" od igre koji je oduvjek trazio nenormalne konfiguracije za visoki fps.

Ali ostavi i onu w98 konficu negdje u špajzi, actually postoje neke stvari koje jednostavne ne zele raditi na nicem osim w98 kak spada. Recimo prvi Tomb Raider radi bez beda na XPu i 4 i nadalje, ali 2 i 3 se krešaju a nakon tweakinga imaš sprckane texture (masu ljudi ima isti problem ali nije popravljen vec godinama), oces gog oces originalne instalacije sa cda, nište nece delat kak spada. Upalis w98, ubacis cde i instaliras i igras gejm u roku od 2 min nakon instalacije. Zakaj sam bog zna

Tako da malo ih je ali ima ih, i kad nece onda nece nikako Pa da imaš ako te zasvrbi baš neki od naslova na kojima bu XP zapeo
Alien_200581 je offline   Reply With Quote