View Single Post
Staro 29.07.2021., 09:17   #4860
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,180
Hmmm... Maybe ?

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=4300

Ajde probaj naci nekaj bolje ako možeš, ako sve ostalo fejla možeš dobiti ovu moju. Cijena ce bit vrlo prihvatljivih 0 kuna (mislim onak... pogle samo slike, nemrem uzet nikakvu lovu za to a i kolege smo tu pa neka se širi duh razmjene i dalje). Pa ako meni bude kaj trebalo ubuduce uleti mi sa donacijom ili popustom za nekaj kaj ti imaš viška a meni treba

A sad disclamer haha, stvar je u tome da (bar po meni) sa pločom ima puno posla i pitanje dali uopce i radi na kraju. Konfa u kojoj je bila je stajala na tavanu kod frenda godinama i kondenzatori su all over the place i ja bih ih osobno sve povadio, čak i ove koji se cine ok. A možda ima i nekih drugih iznenađenja jer pitanje je zasto je komp u startu završio na tavanu, dali je bila starost ili je nekaj drugo krepalo...

Još ako nisi lokalno i ako ti to budem slao poštom ili Tiskom a vidim da na ebay-u/oglasniku imaš ploče po 200-300 kuna.. Kaj ja znam, ja se osobno ne bi zajebavao sa svim tim lemljenjem, kupovinom kondenzatora, poštarinama, na kraju bude razlika 100 kuna

Šteta da nemam nikaj bolje ali eto... "it is what it is"
Alien_200581 je offline   Reply With Quote