View Single Post
Staro 19.07.2021., 12:59   #977
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,957
Zasto? Pa veca je kazna da morasu boxu odradit kaznu nego da ti se doda vrijeme na kraju, zamisli u Monacu i drugim stazama di nije lako obilazit padnes iza 5 auta umjesto da nastavis nabijat prednost i samo ti se nadoda kazna.

Pa sam RB je profitirao proslu utrku zbog toga jer Perezu su samo nadodali 10sec pa je nabio prednost ispred Ricciarda i ostao ispred njega i nakon "kazne", a da je bio u Boxu izaso bi iza njega i nebi mogo nabijat prednost jer jedno je stici a drugo zaobici bolid na stazi pa cak i sa brzim bolidom (sto smo vidjeli juce rkako Sainz 15 krugova niej mogo prestici Ricciarda premda je Ferrari imao puno bolji race pace od McLarena jucer).
Sainz proslu utrku je jedva uspio ostati 9.7sec iza Pereza, da je bio jos jedna krug Perez bi proso "nekaznjeno" jer bi i Sainzu nabio prednost preko 10 sec.....

Nema se tu sta revidirati smao neki navijaci trebaju se upoznati s pravilima ane lupati izjave u trenutku momenta i u navijackom stilu bez sagledavanja cinjenica .

Ni meni nije osobito drago sto je Ferrari bio brzi od McLarena ovaj put ali opet nemogu im zamjerit, bili su bolji i to je to cestitke im na tome i McLaren nek bolje radi za slijedeci put, ko ih je.. nek se trude, ako neznaju bude ih drugi prestigli, pogotovo jeb.. boxove, neznam jel proslo ikad 3 utrke da nisu nekome od vozaca usrali izmjenu guma/neki dugi box zandjih 5 godina .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline