View Single Post
Staro 08.07.2021., 22:59   #501
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 242
Uzmi DFGT, nećeš požaliti jer dok vidim sve ove jeftine koji si spomenuo mi se kosa na glavi diže jer vidim da nemaju više od 270° okretaja. Ok za formulu donekle ali dalje od toga nula bodova. Prvi volan koji sam imao je bio G25 tamo davne 2007. i mogu reći da sam otpočetka osjetio ono nešto među najboljim kaj se onda nudilo a da sam recimo krenuo sa tim nekim Horijem vjerojatno nikad ne bih isprobavao dalje. Tamo 2011. me pustilo i prodao sam G25 i kupio kasnije DFGT za ETS2 i Assetto Corsu i te me igre dan danas drže. U međuvremenu sam prešao na G29 s mjenjačem a od prošle godine ne Thrustmaster T300 RS GT s TH8A mjenjačem i tu sam kak bi se reklo, svoj na svome sada. Odigram kad stignem i guštam. Koštalo sve skupa 500€ ali ne žalim nimalo. Zna biti skup sport ali ako uživaš u tome onda ne gubiš ništa. Još sam si i button box izradio pretprošle godine, luđak Nadam se da će i tebe primiti ali s tim nekim jeftinjarama koji niti nemaju prave držače za stol, neće nikada, upravo suprotno, samo te mogu odbiti. Moj savjet, Driving Force GT za početak all the way!
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote