View Single Post
Staro 10.06.2021., 00:18   #4271
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,179
@ Campeonato: Ne sjecam se da sam kad sam imao komp bez winampa... Možda u vrijeme win95. Nakon toga uvjek standardna oprema. Upališ i on svira, bez nepotrebnog bloata i bedastoca. A ako trebaš kakav plugin community i dalje poprilično aktivan tako da i dalje mi je to primarni player za mjuzu

@ D00D: Ok ako je jedna za to bu se našlo mjesta u "radioni" pa ako ne rješiš, budem si malo prelistal i možda probal nekaj slozit od tih stvari iz nutra Svejedno ja osobno bi to probao frknut za onak 100-200 kuna komplet, nemaš kaj izgubit osim 10 min za slikanje i stavit oglas na njušku Po meni nema na tu novo ili staro, svašta se da prodat posebno ako daš dobru cijenu (a ako ti te stvari ionako samo smetaju onda je svaka dobra). Ja sam svojevremeno prošle godine iz ciste zajeb... krenuo sa eksperimentom. Imao sam kutiju u špajzi u koju sam bacao stvari koje tipa "krepa printer ali adapter mu je ok, njega hitim u kutiju", to je tako islo jedno 10-15 godina i svasta se naslo unutra s vremenom. Prvo sam stavio kutiju kao lot za 100 kuna, pa 80 pa 50 i nitko nije trzao mjesec-dva. Onda sam poslikao parcijalno sav taj junk i poprdavao za jedno 200-300 kuna sve skupa unutar 6 mjeseci haha. Znaš ono netko nazove, ja odem 5m do špajze i u šlapama se spustim pred zgradu, "ni oro ni kopo parsto kuna". Još ak je ekipa ok malo si i poprčam sa njima. I kaj je najbolje ekipa je pokupovala (bar po meni) najgluplje moguce stvari tipa nekog kineskog mp3 playera od 128mb, stare nokije, alcatele, strgane usb stikove i neispravne hardove i kaj ti ja znam kaj vec nisam imal unutra a ostavili su ispravne neonke za kuciste i usb hub koji su jedini po meni nekaj actually vrijedili od cijele te hrpe. Tak da pal sam na dupe kaj se sve prodalo i za koju lovu. Istina cijene su bile simbolika uglavnom ali ljudima ocito treba sve i svašta pa su si pomogli sa tim cudima, ja sam dobio za otic na jednu konkretniju klopu cugu, i ono najbitnije došli su po to i oslobodili mi prostor u špajzi

Btw kad smo kod časopisa ako bude netko hitao Hackere, moja kolekcija je stala na broju 64 pa udomljavam 65+ brojeve

Zadnje izmijenjeno od: Alien_200581. 10.06.2021. u 00:26.
Alien_200581 je offline   Reply With Quote