View Single Post
Staro 25.05.2021., 00:25   #5
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,564
Citiraj:
Autor Diamonx Pregled postova
Pozdrav,
spojia sam nove komponente u računalo AsRock Z390 Pro4 1151 i I7 9700F i komp se normalno upali i ulazak u BIOS, al prilikom instalacije windows 10 sa dvd-a ili usb-a kad pokrenem instalaciju, zablokira i to je to...?
Možda neko je ima slično iskustvo?

p.s. na laptopu uredno pokreće instalaciju
Ištekat sve USB uređaje samo ostaviti Miš i Tipkovnicu.
Mene je vanjski HDD preko USB znao zezat pri bootanju isto tako poželjno je instalirati Windowse na UEFI način također skini instalaciju preko MS MediaCreationTool-a time zaobilaziš moguću korupciju datoteka na USBu ili CDu i imaš najnoviju verziju W10 sa svim trenutnim zakrpama ako sam upravu.

Također moguća stvar ako ti je ta W10 instalacija kupljena u nekom IT dućanu tipa HGSpot/Links a da je puno stara moguće je da ta verzija na USBu/CDu nema potrebne drivere da inicijalizira HW.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,3,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 25.05.2021. u 00:33.
Karlo666 je offline   Reply With Quote