Tema: Automobili
View Single Post
Staro 23.05.2021., 09:51   #55087
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
uživo je isto toliko ružan ako ne i ružniji, vidia san ga zadnji put kad san bia u esplanade.
ne bi ni meni smetalo to što je ružan da mi ga netko pokloni ali bi ga odma proda i kupia mercedesa, tj. ne bi to već imam.
Dobila bi žena chayenna dizela, jer nam ne treba još jedno auto koje troši 30+ litara.
Problem je šta dosta ljudi sa foruma vozi BMW, a voze ih dosta jer je cjenovno prihvatljiv a još je na glasu kao premium marka, e pa kad kažeš da je po kvaliteti izrade loš e onda se neki sticaju
To je činjenica. nakon e36 poičinju veliki problemi u bmwu. sa dosta motora novih imaju puno problema.
npr m5 u e60ici, prekrasan motor ako ti treba sidro jer je poznat svima kao najlošija mašina iz bmwa ikada dok je motor iz moje merice koja ima nešto više konja poznat kao nepoderiv. Treba samo bit malo realniji u nekim stvarima.

za onu kobasicu, sorry, duuug je vikend bio
i ja sam se namučia shvatit šta san tia reć
Aha, dakle tvoja misija na ovom planetu je da sve vlasnike bmw-a uvjeriš da ono što voze qurcu ne valja, da ih prodaju i kupe merca te da se na kraju bmw kao firma ugasi. A merc je auto koji je savršen, njihovi servisi postoje samo zbog redovnog održavanja pošto je nemoguće da bi išta drugo radili u njima pošto se ne kvare. Nikad. Dobro, onda neću ništa pričat o kalvariji koju je prošao direktor mog frenda koji je kupio novi S600.
Al najviše me zanimaju porivi ljudi kao ti koji imaju potrebu uvjeravat druge da je ono što voze sranje. Šta te boli neka stvar što voze neki drugi ljudi koji su kupili neko vozilo svojim novcem? Zašto ti to stvara bol i nelagodu? Vozio bmw-a, prodao i sad kupio novog i ti sad mene uvjeravaš da auto ne valja. Pa nisam novog kupio jer nisam zadovoljan istim nego baš suprotno. Al u principu razumijem, čitam dosta auto portale i uvijek postoji ona skupina komentatora koji su hejteri, kojima je cilj samo pljuvanje. U biti ne razumijem to, al shvaćam da je to realnost, da ima ljudi koji su takvi i jbg...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote