View Single Post
Staro 16.04.2021., 00:30   #3759
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Danas sam službeno završio Adison(e). Ostao mi je jedino još "Star Gate" sa TNT2, upravo ga backupiram, ali ako zanemarimo OC i manju nadogradnju hlađenja spomenute kartice, rekao bih da je više-manje sve gotovo

Pa krenimo stoga redom, mislim da je red od mene da se svima ovdje zahvalim koji su (na ovakav ili onakav način) sudjelovali u mojem ludilu:

@Bertoneu za InterMoto
@Stefu za drugu Chaintech 6BTM, Sloket adapter, P3 procesor, SD RAM modul i gumene nogice
@Becarsb-u za Adison tower(e), jer bez tebe kolega ne bi bilo ni ovih drugih mašina!
@Borgyu za BTC CD-ROM pogon(e)
@Overclocku za BTC CD-ROM pogon, Core2Duo CPU & DDR3.
@Alienu za Quantum Fireball HDD & 2x 8600 GTS grafe
@Riceburneru & @Chuxonji za ATA/IDE kabel
@D00d-u za modeme i Asus V3800 (TNT2)
@Roy-u za kabele (sorry kolega, nisam ga na kraju upotrijebio), SD-RAM ali i prijevoz navedenog

...ali i svima onima koji su bili upleteni na bilo kakav način i/ili koje sam zaboravio ovdje spomenuti


Kao znak zahvalnosti šaljem vam ovaj jedinstven Quake3 aktivacijski ključ, koji je u svoj toj (ne)ozbiljnosti potpuno legitiman iz nekog razloga. Možda nisu mislili da netko bude pokušao nasumično upisivati slovo "j" sve dok ne iskoči potvrda...


A dok sam ranije danas hodao ulicom, vidio sam čudan prizor u jednom od plavih kontejnera za papir:


Što mislite ... New old stock? Ili je netko bacio prastaru kutiju koju je čuvao iz 90-ih, ili čak možda 80-ih? Zanimljiv prizor u svakom slučaju!
  Reply With Quote