View Single Post
Staro 03.03.2021., 22:30   #14523
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 748
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Osim zadnje sezone, propustio si stvarno dobru tv seriju. Ja isto nisam gledao odmah, kad su svi pricali o GoT, jer nisam bas fan phantasy, zmajevia i slicnog. Poceo sam gledati kad je 4. ili 5. sezona vec bila vani.
Kvaliteta je pocela padati kad vise nije bilo knjiga nego su snimali po natuknicama.
I predzadnja je već bila shitshow. No, to što se usralo u 7. se moglo popraviti u 8. No oni su silom htjeli manje epizoda, umjesto normalnih 10 kako je htio i HBO je sve ugurano, mnoge stvari su izbačene, onaj mitski i fantasy element je potpuno izbačen, skoro je sve uništeno.

Veliki elementi priče koji su postojali su potpuno zaboravljeni, kontinuitet unutar same serije je uništen, King's Landing je u zadnje dvije sezone klimatski i geografski preselio iz Dubrovnika negdje na područje Libije. Umjesto da su onaj Debil&Debil dali otkaz ako već nisu sami bili sposobni nekako taj kraj serije logično uglazbiti oni su seriju trajno uništili. Ima ljudi koji bi iz tih natuknica bili sposobni smisliti lijep tijek radnje i događaje prema postojećem predlošku iz knjiga.

Rewatchability serije mi je nakon onog kraja ravan 0. Preporučujem ljudima seriju i dalje samo kažem nek završe sa 6. sezonom jer je i to bolji kraj nego što su ga ovi snimili.

Nakon 7. sezone osobno nisam očekivao puno, zapravo skoro ništa, ali, oh boy, jesam li bio u krivu...
Exomaniac je offline   Reply With Quote