View Single Post
Staro 26.02.2021., 08:57   #1789
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Da,i? Pa kaj je jedan mrtvi piksel na tak velikom ekranu? Koji ti je ionak bio vidljiv samo na full black osvjetljenju kak i meni ova 3...gledam monitor s metar udaljenosti, tak da bi ih skužil skoro pa nikad u svakodnevnom korištenju...ima hrpa korisnika koji ni ne skuže da ih imaju valjda 5.
To samo mi picajzle na ovakvim forumima reklamiramo
Odnosno ja sam radi 3 piksela uopće razmišljao da li da vraćam monitor i gubim vrijeme oko toga, a nisam trebao slati i čekati što će biti dalje s lutrijom oko druge matrice. Zapravo sam vraćao sam zato jer su rekli da budu drugog odmah isprobali u poslovnici pa da bude bez greške.

A ovo da je 32 inča previše za 2k se ne slažem. Tebi bi po takvom TV od 43 i više moral biti valjda 8k jer bi 4k bilo premalo
Za cijenu od 3300 kn očekujem da mi i kavu kuha, a ne da imam mrtvi piksel,a vjeruj mi da sam ga skonto nakon 10 minuta što sam upalio monitor Vidi, možda tebi paše, meni ne...koristim 32 inča 4k i to mi je idealno, kada sam upalio Della jednostavno mi je sve nekako manje oštro, mutno na toj dijagonali, govorim na svakodnevni korištenje, ne za igre. Da nisam navikao na 4k vjerojatno bi mi sada navedeni Dell bio odličan, ali ovako mi je jedina opcija za 144hz ići na manju dijagonalu od 27 inča. No i to sam iksljučio, otkazao naruždbu i za gigabyte tako da ostajem na ovom svom 4k za sada dok ne skontam što bi. Idealno bi mi bilo za nekih 3k kn kupiti 4k iste dijagonale i 144 hz, ali to trenutno mogu samo sanjati
slavonac90 je offline   Reply With Quote